SV Hammers

Supporters van de Landstede Hammers

SV Hammers Nieuws

spelletjesavond een succes

meet and greet

25 jaar eredivisie in Zwolle

Landstede Hammers heeft iets te vieren! Op zondag 19 september is het 25 jaar geleden dat de Hammers voor het eerst een officiële wedstrijd in Zwolle speelden en daarom staat er op die datum een jubileumdag op het programma. Hoofdonderdeel is de wedstrijd tussen de Hammers en Donar. De eerste officiële wedstrijd in Zwolle ging […]

Koningsdag maar dan anders

Doe samen met het team van Landstede Hammers mee met de Oranje Kahoot Quiz. Geef je op door te mailen naar activiteiten@svhammers.nl. Je ontvangt een mail met een link waarbij je kunt deelnemen aan een ZOOM-meeting waarbij we elkaar, al is het dan op afstand, toch weer eens even allemaal kunnen zien. Tijdens deze ZOOM-meeting […]

Hammers Fan Wall

Landstede Hammers is een actie gestart om de spelers in deze rare tijd toch te kunnen steunen. Zij roepen op om een mooie foto te sturen. De organisatie van Landstede Hammers zorgen dan dat jouw foto bij de bank van Landstede Hammers komt te hangen. Uiteraard steunen wij deze actie. Maak een mooie foto van […]

spelersbus uitgezwaaid

Een van de supporters kwam met het idee om de spelersbus uit te zwaaien om zo in deze tijd waar we vanachter ons scherm onze steun moeilijk zichtbaar kunnen maken, te laten zien dat we achter het team staan. SV Hammers is natuurlijk erg blij met initiatieven vanuit de leden zelf. Dit leuke idee opgepakt […]

(SV) Hammer-mondkapje-fotowedstrijd

12 deelnemers streden om de winst bij onze fotowedstrijd. Uiteindelijk kozen de spelers van Landstede Hammers de foto’s van Kensye en Jonathan als winnaars. Zij ontvangen een bal met de handtekeningen van alle spelers erop, een t-shirt, een gesigneerde kerstkaart en een mondkapje van SV Hammers en Landstede Hammers.

Heel gezellige spelletjesavond met de spelers

Afgelopen maandag kwamen in de businesslounge in het Landstede Sportcentrum de spelers en de fans samen voor een gezellig avondje spelletjes. Toen de spelers en de fans over de verschillende spelen waren verdeeld, barstte de strijd aan alle kanten los. Het gevoel voor competitie zit niet alleen bij de spelers bleek wel. De schroom, voor […]

Game-night voor het team en de fans

Maandagavond 25 november van 19:00 – 21:00 Meet and play! Kom samen met onze spelers gezellig spelletjes spelen! Wij zorgen voor lekkers en spelen, jullie voor de gezelligheid, samen hebben we een leuke avond!

Ga mee naar Groningen!!

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2021 SV Hammers

Thema door Anders Norén

Translate »