SV Hammers

Supporters van de Landstede Hammers

Nieuws

10 maart mixtoernooi voor iedereen!

Altijd al met de spelers van Landstede Hammers willen basketballen?? Dat kan!! Zondag 10 maart van 12.30-15.30 u. Mixtoernooi voor iedereen ongeacht leeftijd of niveau. Aanmelden vóór 3 maart bij activiteiten@svhammers.nl: Met vermelding van naam – leeftijd – basketbalervaring. Spelers van 14 jaar en jonger kunnen zich alleen samen met 1 volwassene aanmelden. Er wordt […]

Nieuwsbrief december 2023

Thuiswedstrijd in kerstsfeer Op 23 december tegen Yoast United – 15.45 uur start het voorprogramma Trek je fonkelende dasje, hele foute kerstrui of glitterbloes aan; zet je kerstmuts of gewei op of versier jezelf – ter verhoging van de kerstsfeer in het sportcentrum! Voorafgaand aan de wedstrijd is er van 14.30-15.30 uur een basketbal-clinic: een geweldige […]

Nieuwsbericht november 2023

Toppers! Al is het met een wedstrijd méér gespeeld: we staan nu toch maar mooi bovenaan! Én een winstpartij in de ENBL tegen Svenborg Rabbits uit Denemarken Joy in Zwolle as Landstede Hammers prevail over Svendborg Rabbits (enbleague.eu). Een goede start van het seizoen voor zo’n nieuwe ploeg en dan nog niet eens helemaal compleet. […]

Spelletjesavond 2 oktober 2023

Geslaagde spelletjesavond 2023! Spelers, supporters en staf hebben zich 2 oktober prima vermaakt met Jenga, Sjoelen, Mikado, Mens-erger-je-niet, UNO en andere tafelspellen. De foto’s spreken voor zich! Bij sjoelen ging het natuurlijk om de punten. De uitslag: 1.Jacco van Schalkwijk – 130 punten! 2.Tim Hoeve – 121 punten 3.Niek van der Plas – 113 punten […]

Nieuwsbericht september 2023

De oefencampagne: Sinds de vorige nieuwsbrief is het team aangevuld met Luksa Buljevic (Kroaat), Darius Quisenberry (Amerikaan) en het Nederlandse talent Tjall de Vaal. Tijdens de 1e training op 15 augustus hebben alle spelers een welkomsttasje namens alle supporters ontvangen met o.a. stroopwafels, Zwolse Balletjes, een sleutelhanger en info over Zwolle. Weer mooi verzorgd door […]

Nieuwsbericht juli 2023

Het nieuwe seizoen is in voorbereiding! Het team en staf is nog niet compleet, maar met een nieuwe coach, de Nederlandse kern (Coen Stolk, Dion Turpijn, Niek van der Plas, Tim Hoeve en Terrence Bieshaar) en een aantal buitenlandse spelers (Noah Dickerson, Jack Pagenkopf en Michal Kozak) zijn de eerste 8 spelers bekend. We verwelkomen […]

Nieuwsbericht juni 2023

Beste leden, Jullie hebben als het goed is allemaal (ook van Landstede Hammers) bericht ontvangen dat de voorverkoop van de jaarkaarten gestart is. Kijk voor de prijzen op Tarieven – Landstede Hammers Tot 1 juli staan jou huidige zitplaatsen gereserveerd; als je inlogt op je account op de website (rechts bovenaan) staan ze voor je […]

Nieuwsbericht 7 juni

Zoals jullie vast al hebben vernomen is Jean-Marc Jaumin aangesteld als coach voor het komend seizoen: Jean-Marc Jaumin is de nieuwe coach van Landstede Hammers  – Landstede Hammers Nigel van Oostrum keert terug als technisch directeur en onze ‘mister speaker’ Jelle Benus wordt teammanager en is verantwoordelijk voor alle organisatorische zaken rondom het team. Landstede […]

mixtoernooi

Zondagmiddag 29 januari werd er sportief en fanatiek gespeeld door fans en spelers van Landstede Hammers. Dit keer was de activiteit van onze supportersvereniging ook toegankelijk voor niet leden. Er werd gestart met een gezamenlijke warming up en daarna werden er verschillende 3×3 wedstrijden gespeeld onder toeziend oog van publiek. Elk team werd geleid door […]

nieuwsbrief december 2022

klik op de link voor de nieuwsbrief 2022 december Nieuwsbrief SV Hammers

nieuwsbrief november 2022

klik op de link voor de nieuwsbrief   2022 november Nieuwsbrief SV Hammers    

supportersbus mee naar Donar

Supporters Landstede Hammers bleven in Groningen niet onopgemerkt! 33 supporters van Landstede Hammers vertrokken 11 december met IJsseltoursnaar Martiniplaza voor, wat bleek, een spannende wedstrijd. Gewapend metklappers, hoedjes en trommels (en een toeter, maar daar houden ze niet van in Groningen) bleven de aanmoedigingen ook de commentator niet onopgemerkt. Helaas konden we de winst niet […]

Met de bus naar Donar

Meld je nu aan voor een mooie basketbalmiddag in Groningen.  

spelletjesavond was weer erg gezellig

Ook dit jaar was er weer een gezellige spelletjesavond met het team en leden van de supportersvereniging. Het is natuurlijk altijd even aftasten als er veel nieuwe spelers zijn maar het ijs was snel gebroken nadat de spelers de avond begonnen met het zingen van een verjaardagslied voor 1 van de supporters. De spelers bleven […]

nieuwsbrief oktober 2022

klik op de link naar de originele nieuwsbrief inclusief afbeeldingen: 2022 oktober Nieuwsbrief SV Hammers   Beste leden, Landstede Hammers is het seizoen meteen met een topwedstrijd tegen Heroes gestart; een lekker gevulde zaal heeft van een mooie strijd kunnen genieten! Binnenkort staat de volgende kraker op het programma:   16 oktober 14.00 UUR LANDSTEDE […]

nieuwsbrief september 2022

Beste leden, De eerste oefenwedstrijden zijn gespeeld; wat een energie en werklust hebben we gezien bij de 1e oefenwedstrijd op 8 september in het Sportcentrum; het team van Basketbal Academie Limburg werd, zowel aanvallend als verdedigend weggespeeld met als eindstand 87-41. Landstede Hammers vermaakt Zwols publiek – Landstede Hammers . Daarna de 1e winst in […]

nieuwsbrief augustus 2022

Nieuwsbrief augustus 2022 Beste leden, Het nieuwe seizoen komt er binnenkort aan! Bezoek voor een 1e kennismaking met het nieuwe team op maandag 22 augustus de open training om 17.00 uur! Helaas zijn Felix Terins en Dragos Diculescu nog niet aanwezig i.v.m. verplichtingen voor hun eigen Nationale team (resp. Zweden en Roemenië). De training is […]

ALV met vooruitblik van Herman van den Belt

Voorafgaand aan de ALV heeft Herman van den Belt gisteren exclusief voor leden van de supportersvereniging een kijkje achter de schermen gekeken. Hij heeft wat over de nieuwe spelers verteld en ook aangegeven hoe het vinden van nieuwe spelers in zijn werk gaat. Ook werd samen naar de clips van de scouting van de wedstrijd […]

nieuwsbrief juni 2022

    Zwolle, 3 juni 2022   Beste Hammers-supporter(s),   Het was een bijzonder seizoen: getekend door blessureleed; een seizoens-stop vanwege Corona, een nieuwe BNXT- league en ook mooie wedstrijden met strijd op karakter. Wat waren onze mannen aan rust toe om weer eens goed te herstellen! We weten inmiddels dat Jerom, Bart, Kevin en […]

fanwall

Laat je steun ook zien bij thuiswedstrijden. Stuur een leuke foto (eventueel met tekst) waarop jij laat zien dat je achter het team staat ! Mail naar activiteiten@svhammers.nl Dan zorgen wij dat ze achter de spelersbank komen te hangen.  

Uitzwaaien

  Om het team van Landstede Hammers te laten zien dat we ze ook in deze tijd steunen, zwaaien we de spelersbus uit bij uitwedstrijden. Hou onze facebooksite en instagram in de gaten voor de precieze tijden.

Algemene ledenvergadering

algemene ledenvergadering       zondag 31 oktober            12.30 -13.30 Landstede Topsportcentrum

spelletjesavond een succes

meet and greet

25 jaar eredivisie in Zwolle

Landstede Hammers heeft iets te vieren! Op zondag 19 september is het 25 jaar geleden dat de Hammers voor het eerst een officiële wedstrijd in Zwolle speelden en daarom staat er op die datum een jubileumdag op het programma. Hoofdonderdeel is de wedstrijd tussen de Hammers en Donar. De eerste officiële wedstrijd in Zwolle ging […]

Koningsdag maar dan anders

Doe samen met het team van Landstede Hammers mee met de Oranje Kahoot Quiz. Geef je op door te mailen naar activiteiten@svhammers.nl. Je ontvangt een mail met een link waarbij je kunt deelnemen aan een ZOOM-meeting waarbij we elkaar, al is het dan op afstand, toch weer eens even allemaal kunnen zien. Tijdens deze ZOOM-meeting […]

Hammers Fan Wall

Landstede Hammers is een actie gestart om de spelers in deze rare tijd toch te kunnen steunen. Zij roepen op om een mooie foto te sturen. De organisatie van Landstede Hammers zorgen dan dat jouw foto bij de bank van Landstede Hammers komt te hangen. Uiteraard steunen wij deze actie. Maak een mooie foto van […]

spelersbus uitgezwaaid

Een van de supporters kwam met het idee om de spelersbus uit te zwaaien om zo in deze tijd waar we vanachter ons scherm onze steun moeilijk zichtbaar kunnen maken, te laten zien dat we achter het team staan. SV Hammers is natuurlijk erg blij met initiatieven vanuit de leden zelf. Dit leuke idee opgepakt […]

(SV) Hammer-mondkapje-fotowedstrijd

12 deelnemers streden om de winst bij onze fotowedstrijd. Uiteindelijk kozen de spelers van Landstede Hammers de foto’s van Kensye en Jonathan als winnaars. Zij ontvangen een bal met de handtekeningen van alle spelers erop, een t-shirt, een gesigneerde kerstkaart en een mondkapje van SV Hammers en Landstede Hammers.

Heel gezellige spelletjesavond met de spelers

Afgelopen maandag kwamen in de businesslounge in het Landstede Sportcentrum de spelers en de fans samen voor een gezellig avondje spelletjes. Toen de spelers en de fans over de verschillende spelen waren verdeeld, barstte de strijd aan alle kanten los. Het gevoel voor competitie zit niet alleen bij de spelers bleek wel. De schroom, voor […]

Game-night voor het team en de fans

Maandagavond 25 november van 19:00 – 21:00 Meet and play! Kom samen met onze spelers gezellig spelletjes spelen! Wij zorgen voor lekkers en spelen, jullie voor de gezelligheid, samen hebben we een leuke avond!

Ga mee naar Groningen!!

Ga mee met de Bus!

    Morgen is er een grote wedstrijd in Den Bosch, daar wil je bij zijn! En dat kan. Ga mee met de bus naar de wedstrijd. We gaan met een touringcar vanaf Landstede Sportcentrum naar de Maaspoort in Den Bosch Verzamelen is om 17:30, de bus vertrekt om 17:45 uur. De kosten zijn: Volwassenen […]

Op puntenjacht

Door Remco van Vliet Op een koude besneeuwde avond verzamelen Hammer-fans en spelers zich bij Urbana. In een gezellig samenzijn binden spelers en fans met elkaar de strijd aan. Onder het toeziend oog van de coaches Herman van den Belt en Mark Schutterhoef verdelen de spelers en fans zich over de vier banen. Er wordt […]

Bowlen

Aanstaande dinsdag gaan we bowlen met de spelers.

ALV

Op 27 september 2018 werd in Landstede Sportcentrum de jaarlijkse ALV gehouden. De Notulen vind je hier: Notulen van de laatste vergadering + jaarverslag:Verslag ALV SV Hammers 2018-2019 (klik op de link)

Team 2018 – 2019

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2024 SV Hammers

Thema door Anders Norén

Translate »