SV Hammers

Supporters van de Landstede Hammers

supportersbus mee naar Donar

Supporters Landstede Hammers bleven in Groningen niet onopgemerkt! 33 supporters van Landstede Hammers vertrokken 11 december met IJsseltoursnaar Martiniplaza voor, wat bleek, een spannende wedstrijd. Gewapend metklappers, hoedjes en trommels (en een toeter, maar daar houden ze niet van in Groningen) bleven de aanmoedigingen ook de commentator niet onopgemerkt.

Helaas konden we de winst niet mee naar huis nemen ☹
Op de terugreis raakte de bus (zonder schuld en slachtoffers; wel schade) nog betrokken bij een aanrijding, waardoor de supporters pas tegen 19.45 uur weer op de thuisbasis terug waren. https://www.destentor.nl/meppel/verkeer-op-a28-bij-meppelomgeleid-na-ongeval~a12fd65d/

Desondanks was het een goed verzorgde en
geslaagde trip; voor herhaling vatbaar (bekerfinale 12 maart?!)

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2024 SV Hammers

Thema door Anders Norén

Translate »